O MNIE

Nazywam się Agnieszka Wojtas i od 6 lat zawodowo zajmuję się content marketingiem i coraz szerzej również SEO. Pomagam właścicielom małych firm planować i wdrażać skuteczny content marketing, a dzięki niemu osiągać zamierzone cele.

6 lat doświadczenia
96 klientów
166 konsultacji
3 295 tekstów
+9 mln napisanych znaków
tysiące pomysłów na skuteczny online marketing
copywriting Agnieszka Wojtas

Jestem marketingowcem z pasji i wykształcenia, choć za moich studenckich czasów ani o content marketingu, ani o SEO jeszcze nikt nie słyszał, a Google dopiero raczkowało. Ale spokojnie, jestem nieco młodsza niż dinozaury 😉 i stale trzymam rękę na pulsie na bieżąco monitorując zmiany zachodzące w marketingu online.

Piszę teksty na strony internetowe, prowadzę blogi firmowe, przygotowuję teksty poradnikowe i artykuły tematyczne. Przy pisaniu zawsze biorę pod uwagę słowa kluczowe, które są ważne dla danego biznesu. To właśnie dlatego przy każdej możliwej okazji podkreślam, że optymalizacja pod SEO jest niezwykle istotna, bo gdy SEO leży, to strona firmowa, blog czy portal nie mają szansy wybić się w Google.

Realizując zlecenia dla moich klientów zauważyłam, że wiele małych firm chce zaistnieć w sieci, ale nie wiedzą, jak robić to skutecznie. To właśnie dla nich piszę blog, na którym dzielę się moją wiedzą i doświadczeniem. Staram się przekładać marketingowy bełkot na język zrozumiały dla każdego, a opinie czytelników świadczą o tym, że udaje mi się robić to skutecznie.

Jeśli chcesz ruszyć na podbój Internetu, to zajrzyj na mój blog i przekonaj się, że marketing online i SEO nie są takie straszne, jak się może wydawać. Usiądź wygodnie i rozgość się. Mam nadzieję, że zostaniesz u mnie na dłużej.

Miłego czytania

blog o marketingu

 

A tak o mnie mówią moi klienci:

Maciek Zagórski

“Bardzo chwalimy i cenimy sobie współpracę z panią Agnieszką Wojtas, która szybko i profesjonalnie realizuje powierzone jej zadania. Dotyczą one m.in. przygotowania treści do materiałów marketingowych, artykułów prasowych czy redagowania gotowych już tekstów. Pani Agnieszka świetnie odnajduje się w medycznej terminologii, a teksty zawsze są przygotowane zgodnie z naszymi wytycznymi i w terminie.”

Katarzyna Wójtowicz

“Pisanie tekstów, zarówno tych pod SEO jak i będących uzupełnieniem treści na stronie sklepu czy bloga, wymaga szczególnej umiejętności. Lekkie pióro, wszechstronność, sumienność, no i oczywiście doskonała organizacja pracy,  to cechy dzięki którym współpraca naszej firmy z Panią Agnieszką cały czas się rozwija.”

Anika Garbowska

“Dopiero co rozpoczynam moją przygodę z “biznesem”, ale już miałam okazję się przekonać, że nie zawsze współpraca z innymi jest taka jakbym chciała. Pani Agnieszka jest jedną z niewielu osób, z którymi współpracuje mi się naprawdę fajnie. W tekstach, które dla mnie napisała widać pasję, profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Wszystkie zlecenia były zawsze realizowane na czas. Rozpoczęłam współpracę z Panią Agnieszką, myśląc że skończy się ona na jednym zleceniu, teraz już wiem że tak nie będzie. Dziękuję”

Jędrzej Bogacki

“Dzięki blogowi firmowemu, który prowadzi dla nas p. Agnieszka mamy bardzo dużo treści i wizyt na stronie. Ruch z Google wzrósł o 260% w porównaniu z okresem poprzednim, a jeden z tekstów, który utrzymuje się na 1-2 pozycji Google generuje 50% ruchu.”

Małgorzata Główka

Bardzo dziękuję za dobrą współpracę w tym roku i cieszę się na dalszą dobrą kontynuację w roku przyszłym. Cenię sobie odpowiedzialność, solidność i terminowość Agnieszki i to, że to ona pilnuje terminów 😊.